03.03.2020 | 10:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Odkládá se VICTAM a VIV

Management společností VICTAM Corporation a VIV worldwide se rozhodly odložit VICTAM Animal Health and Nutrition Asia 2020 v Bangkoku z původně plánovaného data 24.–26. března 2020 na červenec 2020 v důsledku situace popsané ve zprávě Světové zdravotnické organizace zveřejněné 28. února, ve které hodnocení rizik na regionální i globální úrovni se změnila z vysoké na velmi vysokou.

Toto rozhodnutí bylo přijato po pečlivém zvážení a v zájmu vystavovatelů a návštěvníků a především ochrany zdraví všech účastníků. Organizátoři usoudili, že aktuální situace nezaručuje dostatečnou kvalitu výstavy a její návštěvnost a nevytvoří dostatečné obchodní příležitosti pro vystavovatele i návštěvníky. Osmdesát procent vystavovatelů souhlasilo s organizátory, že odložení akce je nejlepším řešením, a proto potvrdili rozhodnutí přesunout svou účast na červenec 2020, přičemž věří, že se situace během příštích několika měsíců zlepší.

VICTAM Animal Health and Nutrition Asia 2020 jsou tedy naplánovány na 9.–11. července 2020. Cíl zůstává stejný, a to uskutečnit událost o krmivech a zdraví zvířat organizovanou společnostmi VICTAM a VIV.*

Tisková zpráva z 3. března 2020

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down