Partneři EuroTier, PRO Milk'24 FORUM a QazaqSut v Kazachstánu

3. mezinárodní fórum PRO Milk'24 a výstava QazaqSut 4. a 5. července v Astaně v Kazachstánu mají téma Chov mléčného skotu a zpracování mléka. Setkání QAZAQSut Industry Invest'24 se bude konat paralelně 4. července 2024. EuroTier je mezinárodním partnerem a firmy se stále mohou přihlásit.

Ve dnech 4. a 5. července se v kazašské Astaně v rekreační oblasti Balkaragai uskuteční 3. mezinárodní fórum o chovu a zpracování mléka „PRO Milk. 24“ a setkání QAZAQSut Industry Invest'24 a výstava QazaqSut. Organizátory jsou Komora mléčných a kombinovaných plemen skotu QazaqSut, společně s Mlékárenským svazem Kazachstánu, Svazem masa a mléka, ve spolupráci s Agro Industry KZ. Výstava QAZAQsut a fórum se budou zabývat všemi relevantními aspekty chovu dojnic a zpracování mléka.
Jediné akce v Kazachstánu, které nabízejí rozsáhlé mezinárodní pohledy na mlékárenský průmysl, fórum "PROMilk" a výstava "QazaqSut" hostí domácí i zahraniční odborníky, kteří se podělí o své zkušenosti s výrobou syrového mléka a zpracováním mléka se zemědělskými profesionály v praktických formátech, včetně interaktivních akcí. V letošním roce bude partnerem dvoudenního fóra EuroTier, veletrh pro živočišnou výrobu a profesionální chov hospodářských zvířat.
„Výstava EuroTier, která se koná každé dva roky v německém Hannoveru, přitahuje velké množství osob s rozhodovací pravomocí z Kazachstánu. Díky tomuto partnerství ve společnostech PROMilk a QazaqSut chceme dále rozvíjet vztahy s odborníky na mléčné výrobky“ říká Dr. Olga Hunger, oblastní ředitelka pro východní Evropu DLG e.V.
Akci pořádá Německá zemědělská společnost (DLG), nezisková organizace, která se věnuje přeshraniční propagaci zemědělských znalostí, EuroTier podpoří akci odbornými znalostmi a doporučí společnosti k účasti.

Komplexní odborný program

Program fóra zahrnuje přednášky s názvem „Řízení podniku“, „Výstavba a modernizace farem“, „Genetika a management stáda“, „Krmiva a krmné dávky“, „Veterinární medicína“ a přednášky na téma „Požadavky na zpracovatelské závody a laboratoře“, „Nové technologie a příležitosti ve zpracování mléka“ a sekci na téma „Úspěšné výrobní postupy“ se zkušenými technology a majiteli mlékáren.
Setkání QAZAQSut Industry Invest'24 se uskuteční 4. července 2024 v rámci technického programu fóra PRO Milk'24. Budou představeny investiční projekty orientované na budoucnost a oblasti činnosti v Kazachstánu pro výrobce a dodavatele v odvětví chovu dojnic a zpracování mléka. V současné době je velká poptávka nejen po genetice, technologiích a provozních zdrojích, ale také po spotřebním materiálu, jako jsou gumové rohože, ocelové trubky a trysky. Výstavba sušáren pro sublimaci ovoce a bobulí pro výrobu jogurtů a výroba obalů jsou dalšími oblastmi podnikání, které vykazují potenciál rozvoje. Zúčastněné společnosti mohou očekávat nápady, rady a tipy pro rozšíření svých podnikatelských aktivit v Kazachstánu. Cílem networkingových setkání je nabídnout společnostem možnost zjistit pravděpodobnou budoucí poptávku po jejich produktech v Kazachstánu. Zasedání se budou zabývat obecnými podmínkami a postupy pro prodej a distribuci, nastavením místní výroby s využitím místního dodavatelského řetězce.

Organizátoři očekávají vysokou účast

Očekává se účast přibližně 500 účastníků z Kazachstánu i ze zahraničí. Na okraj fóra se bude konat výroční setkání producentů a zpracovatelů mléka, kterého se zúčastní členové Kazašské mlékárenské unie (zejména z mlékárenského průmyslu) a Republikové komory mléčných a kombinovaných smíšených plemen skotu.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down