01.10.2016 | 11:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Přijeďte do Hannoveru

Ve dnech 15. až 18, listopadu se na výstavišti v Hannoveru uskuteční další ročník prestižního chovatelského veletrhu Eurotier spojeného s veletrhem pro obnovitelné zdroje energie EnergyDecentral. Kromě bohatého doprovodného programu si organizátoři z DLG připravili jako vždy soutěž o nejlepší inovace – zlaté a trříbrné medaile. Do ní se letos přihlásilo 251 produktů.
Vždy před německým veletrhem pořádá DLG v Göttingenu tiskovou konferenci. Součástí akce je také setkání vybraných vystavovatelů s novináři. V letošním roce se setkání zúčastnilo více než 80 německých i zahraničních firem, věnujících se nejen živočišné, ale také rostlinné výrobě a výrobě energie.

Společnost Dostofarm dodává na trh přírodní řešení pro chov a výživu hospodářských zvířat.

Origanum vulgare známé jako přírodní prostředek eliminující mikroorganismy, bakterie, plísně i viry. Obsahuje esenciální olej, který se skládá z různých složek. Důležité jsou především komponenty thymol a karvakrol pro jejich antibakteriální a antimykotické účinky.

Oregano se podle zástupce firmy Thomase Logemanna dá velmi dobře využít ve výživě přežvýkavců, prasat, drůbeže i ryb.

„Společnost Dostofarm byla založena v Německu v roce 1999. Dnes je známá svým inovativním řešením po celém světě. Naše produkty nabízejí zdravou a udržitelnou alternativu a jsou přidanou hodnotou moderní výživy zvířat,“ konstatoval Logemann.

Novinkou v sortimentu je například přípravek CapoPig určený pro prasata. Podle zástupce firmy mají v chovech velmi pozitivní zkušenosti. CapoPig zvyšuje žravost, užitkovost a imunitu a pozitivně tak působí nejen na hospodářské výsledky, ale i na zdravotní stav chovaných zvířat.

Další novinkou je bolus pro skot obsahující oregano a minerální látky. „Je to prevence ketózy a infekcí, především u otelených krav. V bachoru má podobné účinky jako monensin,“ konstatoval zástupce firmy.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down