04.10.2016 | 11:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Pro skladování i krmení

Ve dnech 15. až 18, listopadu se na výstavišti v Hannoveru uskuteční další ročník prestižního chovatelského veletrhu Eurotier spojeného s veletrhem pro obnovitelné zdroje energie EnergyDecentral. Kromě bohatého doprovodného programu si organizátoři z DLG připravili jako vždy soutěž o nejlepší inovace – zlaté a trříbrné medaile. Do ní se letos přihlásilo 251 produktů.

Britská společnost Collinson se na veletrhu představí především s produkty pro kvalitní skladování rostlinných komodit. Podle slov zástupce firmy Iana Wormleightona mají sila Atlas svůj název odvozený právě od bájného hrdiny, který na svých ramenou unesl i nebesa.

Společnost s více než padesátiletou tradicí ve výrobě sil prodává své výrobky nejen ve Velké Británii, ale také je exportuje do mnoha zemí světa včetně České republiky.

Hladké vnitřní stěny bez zbytečných zaúhlení jsou ideální pro nepřerušovaný tok materiálu. Všechna sila jsou vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují jejich dlouhou životnost. Zemědělec si může vybrat i specifický povrch z odolného polymeru.

Jednou z novinek, kterou bude společnost na veletrhu Eurotier prezentovat, je RoboSpin. Jedná se o krmný robot do chovů drůbeže, který pravidelně dávkuje malé množství krmiva po celé stáji. Dochází ke zlepšení užitkovosti, a tím i ekonomiky chovu drůbeže.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down