Regionální EAAP 2023

Proč se zúčastnit Regionálního meetingu EAAP v Nitře ve dnech 23.– 26. dubna 2023 vysvětlil v Uhříněvsi prof. Radovan Kasarda, Ph.D. Na konferenci se uskuteční zajímavá vědecká zasedáni včetně plenárního.

K dispozici bude možnost zasílání abstraktů vědeckých prací s jejich publikací ve sborníku EAAP. Tématy zasedání a vědeckých prací a přednášek bude výživa zvířat (alternativní zdroje, výživa a zdraví, environmentální aspekty výživy zvířat). Genetika zvířat ( využití genomiky ve šlechtění, vliv genomiky na hodnocení zvířat, lokální genetické zdroje). Systémy chovu hospodářských zvířat (ekonomická vs. environmentální udržitelnost ve střední a výchovní Evropě, dobré životní podmínky zvířat, zdraví a reprodukce, zdravější a udržitelnější potraviny budoucnosti).

Registrace by měla začít po 1. listopadu a odevzdávání abstraktů začne 1. prosince. Do vědeckého programu budou zařazeny příspěvky dodané a zaregistrované do 1. února 2023. Vybrané vysoce kvalitní příspěvky (vědecký výbor) budou mít možnost publikace v Speciál Issue of Animal.

Prof. Radovan Kasarda, Ph.D.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down