08.03.2021 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

SPACE 2021: nová data a nový formát

SPACE je nepřehlédnutelná událost pro všechny profesionály v chovu hospodářských zvířat. Je to akce zaměřená na inovace, užitkovost a welfare. Zemědělci a chovatelé hospodářských zvířat se rádi setkávali v září v Rennes. Právě takové kontakty jsou nezbytné pro podnikání i morálku. Kvůli pandemii covid-19 nás rok 2020 připravil o tyto okamžiky, protože se SPACE nemohl konat jako fyzický veletrh.

V roce 2020 veletrh urychlil přechod na digitalizaci a nyní nabízí celou řadu on-line služeb. Zájemci se mohou navzájem spojit na  webových stránkách space.fr nebo prostřednictvím mobilní aplikace po celý rok. Tato on-line verze Expa obsahuje seznam vystavovatelů, popisy produktů, všechny vítěze Innov'Space, webináře, podcasty a mnoho dalšího. Rychlý digitální svět je ideálním místem pro setkávání po celý rok!

Veletrh SPACE proběhne od 14. do 16. září 2021 na výstavišti Rennes ve Francii (samozřejmě pokud to hygienické podmínky dovolí). Pátek 17. září bude speciálním digitálním dnem.

Organizátoři se rozhodli přejít na kratší třídenní akci od úterý 14. do čtvrtka 16. září. To je počtvrté v historii Expa, kdy byla data změněna tak, aby splňovala očekávání vystavovatelů a návštěvníků nebo kvůli národní a globální situaci. Snad se v září v Rennes oslaví 35. ročník SPACE přímo na místě se všemi účastníky. Organizátoři se brzy ozvou a poskytnou podrobnosti o postupu a o organizaci veletrhu.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down