Veletrh VIV Asie stejně jako EuroTier je odložen

Veletrh, který byl z původního termínu odložen na březen 2021(10.–12. březen) byl znovu kvůli omezením z důvodů covid-19 posunut až na 22.–24. září 2021. Zpráva byla oznámena v tiskové zprávě 5. října 2020.

Globální omezení cestování a povinná 14 denní karanténa pro všechny návštěvníky vstupující do Thajsky by limitovalo tuto událost na výstavišti v Bangkoku.

VIV Asie přitahuje vždy více než 50 000 návštěvníků se 70 % účastníků ze zahraničí mimo Thajsko. Organizátoři věří, že vysoce kvalitní přehlídka s očekávaným obrovským počtem mezinárodních návštěvníků bude moci být uskutečněna tak, že se odloží na září 2021.

Veletrh bývá zaměřen na vše, co se týká drůbeže, skotu, ovcí ryb, koz, velbloudů

EuroTier a EnergyDecentral

Výstavy jsou zatím odloženy do 9.-12. února 2021. Tak v tomto případě jsou organizátoři DLG přesvědčeni, že odložení EuroTier a EnergyDecentral zajistí jejich reputací, také poskytne dostatek času na plánování a přípravu pro vystavovatele a návštěvníky. EuroTier a EnergyDecentral se bude konat tradičně na výstavišti v Hanoveru v roce 2021. Otázkou je, zda to bude opravdu už v únoru.

EuroTier – Střední Východ

Další výstava v edici EuroTier se má konat v březen 2021 (8.–11.) v výstavní centru v Abu Dhabi (ADNEC).

Bude zaměřena reprodukci zvířat, krmení – uskladnění a výroba krmiv, ustájení zvířat a projektování stájí, klima a environmentální technologie, dojení a chladící technologie, dopravu, vybavení stájí, marketing, veterinární péči, ochranu životního prostředí.

EuroTier China
Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu, který se měl konat 7.–9. září 2020 v Chengdu v Číně byl úplně zrušen.

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down