29.04.2020 | 02:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Victam a VIV Asia bude až za dva roky

Veletrh a výstava VICTAM a Animal Health and Nutrition Asia byl přeložen z letošního března na 18. – 20. ledna 2022. Kvůli celosvětové krizi způsobené nákazou covid-19 týmy managementu VICTAM Corporation a VIV worldwide se rozhodly odložit veletrh v Bangkoku od původně posunutého termínu ve druhé čtvrtině letošního roku.

Protože je celosvětová situace v pandemie stále velmi kritická a vypadá to na dlouhou cestu, nelze přijmout riziko a pořádat událost dříve než v červenci. Covid-19 stále zasahuje do obchodů přítomnost zákazníků a vystavovatelů by byla riziková, vyhodnotil management výstav nutnost stanovit náhradní termín na rok 2022. Důvodem je jak zdraví, tak finanční situace ve světě, odklad je tedy v zájmu trhu a účastníků. Je to způsob, jak nechat více času, aby se zdravotní situaci a obchod vrátily k normálu. Dalším důvodem, proč byl vybrán leden 2022, namísto druhé poloviny tohoto roku, je zaplněný kalendář akcí, takže by mohl vzniknout konflikt pro návštěvníky a vystavovatele. Odložit událost na leden 2022 umožní dát všem investorům prostor věnovat pozornost jiným zásadním záležitostem. Kvůli důsledkům pandemie covid-19 není možné organizovat světový veletrh v Asii letos. Organizátoři věří, že vrátí v rovu 2022 ještě silnější a akce bude velmi úspěšná. Návštěvníci a vystavovatelé se sejdou 18.–20. ledna 2022 v BITEC v Bangkoku v Thajsku.

Zaměření veletrhu zůstane stejné – pochopit krmení zvířat a jejich zdraví. VICTAM a VIV. Victam Corporation a VIV Worldwide bude také pokračovat ve spolupráci v Evropě i v 2022 tak, že organizuje podobný veletrh na výstavišti Jaarbeurs v Utrechtu v Nizozemsku od 31. května až do 2. června 2022. Program této výstavy se bude lišit náplní od akce v Asii, protože každá výstav VIV a VICTAMse věnuje problematice dané oblasti.

Podle tiskové zprávy z 29. dubna 2020

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down