21.10.2021 | 02:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

VIV MEA se vrací do Abú Zabí

VIV MEA (Middle East and South Africa), mezinárodní veletrh Feed to Food, se vrací do Abu Dhabi National Exhibition Center (ADNEC) od 23. do 25. listopadu 2021 na svůj třetí ročník. Po nepředvídatelném pozastavení kvůli globální pandemii je opět na programu událost, která proběhne tváří v tvář.
Navzdory globální situaci je letos v listopadu připraveno vystavit asi 500 potvrzených společností s hrubým prostorem 17 500 m2 a 8000 očekávanými návštěvníky.

Co můžeme na VIV MEA očekávat?

  1. Krmivo pro zvířata a zdraví zvířat jsou životně důležité faktory, které jsou hybnou silou hodnotového řetězce živočišných bílkovin. VIV MEA spojuje celý dodavatelský řetězec včetně výroby krmiv, zemědělské produkce, chovu a líhnutí, zpracování masa a vajec a dalších.
  2. Vystavující společnosti budou z více než 40 zemí. Budou to například Al Dahra, Andritz, Biomin, Big Dutchman, Buhler, Cobb, Elanco, Jamesway, Moba, Salmet.
  3. Široká škála sektorů bude pod jednou střechou – produkce mléka, ryby, drůbež, vejce, skot, telata, kozy a velbloudi.
  4. Objeví se nové produkty, mnoho z nich poprvé od pandemie.
  5. Bude se konat více než 30 akcí, konferencí a technických seminářů na místě pokrývajících témata týkající se zdraví zvířat, farmářské produkce, marketingu, krmiva pro zvířata, akvakultury a dalších.

 

Podpora podnikání v regionu

VIV MEA 2021 udržuje stabilní vztahy se svými partnery již od svého zahájení v roce 2016 a přivádí na palubu mnoho lídrů v oboru, kteří svými zkušenostmi a inovacemi významně podporují výstavu. Mezi některé z globálních a regionálních partnerů patří Úřad pro zemědělství a bezpečnost potravin Abú Zabí, Ministerstvo pro změnu klimatu a životní prostředí, Nizozemské drůbežářské centrum, NABC, Global Dairy Farmers, Veterinární asociace Emiratů, Hub Orange, IEC, WPSA a FAVA.

 

Bezpečné cesty

Účastníci VIV MEA mohou těžit ze zmírněných cestovních omezení v Abú Dhabí. Všichni očkovaní cestovatelé mohou navštívit město a zúčastnit se VIV MEA. „Jsme velmi rádi, že můžeme přivítat naše vystavovatele, návštěvníky, lídry v oboru, partnery a novináře zpět v Abú Dhabí. V regionu vidíme dobré vyhlídky na podnikání a obchod. Spolupracovali jsme s místními partnery, abychom umožnili bezpečnou a příjemnou účast“, říká Renate Wiendels, senior project manager, VIV global.

První ročník VIV MEA se uskutečnil v roce 2016 a obsadil tři haly ADNEC. VIV MEA se v roce 2018 poprvé rozšířila do čtvrté haly, aby uspokojila vyšší poptávku po prostoru expozic. VIV MEA vítá hráče z oboru na dalším třídenním výstavní a konferenčním programu na bezpečně vybaveném místě ADNEC v Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech.*

Zdroj: dairyglobal.net

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down