15.02.2022 | 08:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zapamatujte si říjnové datum

V centru Francie se bude letos konat veletrh Sommet de l' élevage, výjimečná událost nejen francouzské živočišné výroby a genetiky, krmiva a zemědělských strojů. Také se bude soutěžit v inovačních výrobcích a ty nejlepší obdrží ocenění Sommets d'Or  v oblastech zemědělských strojů, vybavení stájí, krmiva, služby welfare  a organické zemědělství.

Připraven bude také mezinárodní klub a rovněž speciální večerní přehlídka pro zahraniční návštěvníky.

Každý rok se konají návštěvy více než 25 farem organizované  pro zahraniční návštěvníky. Nově jsou některé z nich dostupné virtuálně na youtube a aplikaci Sommetu.  SOMMET'S vlastní app. VIP recepce pro všechny mezinárodní návštěvníky. V jedné z hal je k dispozici vybavení pro obnovitelnou energii, pro sluneční, větrnou energii  i biomasu. Nové technologie se vystavují v oblasti digitální technologie a softwaru, elektronických zařízení, a komunikace apod. Jiné firmy vystavují technologie zpracování potravin, jejich chlazení a skladování.

‎Klíčové údaje za rok 2021‎ jsou  93 000 návštěvníků, 2000 ‎ zvířat 70 plemen ‎(‎skot, ovce a koně‎), 1510 vystavovatelů z 33 zemí, 180 000 m² výstavní plochy‎, 22 exkurzí na farmy, ‎2400‎ zahraničních návštěvníků ‎‎ze 65 zemí‎, 73‎‎ konferencí ‎ ‎o ožehavých otázkách v zemědělství‎.

Letos se  sejdeme 4.–7. října  v Clermont Ferrandu a hlavním plemenem veletrhu bude charolais.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down