Lallemand Animal Nutrition bude také na EuroTieru

Výrobce a dodavatel silážních inokulantů, probiotik a derivátů kvasinek bude vystavovat své výrobky a služby na veletrhu EuroTier 2016 v německém Hannoveru. Řekl nám to zástupce firmy na setkání s novináři v Göttingenu 21. a 22. září.

Produkty Lallemand Animal Nutrition jsou určeny pro přežvýkavce, monogastrická zvířata, koně i domácí zvířata. Patří mezi ně specifické kvasinky a bakteriální probiotika pro přežvýkavce a koně (Levucell SC), živé kvasinky pro monogastry (Levucell SB), probiotika pro prasata, drůbež a akvakulturu (Bactiocell). Dalšími produkty jsou kvasinkové deriváty Agrimos a Laltide, dále přírodní antioxidanty jako zdroj dostupného organického selenu Alkosel R397 a inovativní přírodní zdroj antioxidantů Melofeed. Silážními inokulaty pro různé plodiny jsou Sil-All a Lalsil.
Společnost podporuje svůj výzkum a vývoj a vyvinula řadu speciálních řešení a služeb pro praxi. Tento směr se nazývá Lallemand Forward a představuje vize společnosti pro současnost i budoucnost. V praxi se produkty Lallemand Forward využívají pro siláže, pro přežvýkavce, ale poskytuje i služby pro vzdělávání, podporu farem a audity.

Chcete-li se dozvědět více o produktech a službách společnosti Lallemand a jejich aplikacích a přínosu pro živočišnou výrobu, navštivte jejich expozici na stánku G 22 v hale 20.*

Podrobněji v týdeníku Zemědělec a časopisu Náš chov a Krmivářství.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down