14.02.2024 | 10:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Velký zájem vystavovatelů o EuroTier 2024 

Na veletrh World Poultry Show jako součást Euro Tieru 2024 se přihlásilo již 2000 vystavovatelů z 51 zemí. Představí se všechny přední společnosti v chovu drůbeže. Budou k vidění 12. až 15. listopadu 2024 v německém Hannoveru.

Výstava EuroTier 2024, která se koná od 12. do 15. listopadu v německém Hannoveru, přitahuje velké množství společností z mnoha zemí. S 2000 vystavovateli z 51 zemí, kteří se zavázali, že přijedou již devět měsíců před zahájením výstavy.

Všechny hlavní společnosti z drůbežářského sektoru se zúčastní World Poultry Show, která bude součástí EuroTier 2024. Celosvětový význam veletrhu EuroTier podtrhuje vysoký počet pavilonů jednotlivých zemí. Přihlášeny byly národní a regionální pavilony z Kanady, Číny, Finska, Francie, Severního Irska, Jižní Koreje, Velké Británie a USA. Souběžně se budou konat EnergyDecentral, mezinárodní veletrh decentralizované výroby energie a zemědělské energetiky, a Inhouse Farming – Feed & Food Show, nová platforma DLG pro soběstačné potravinové systémy, jako je indoor farming.

DLG stále přijímá registrace vystavovatelů.

Komplexní technický program společně s průmyslovými partnery

Již devět měsíců před zahájením veletrhu projevují vystavovatelé a odborní partneři velký zájem o technický program EuroTier. Pod heslem "Inovujeme živočišnou výrobu" představuje DLG odborný technický program s velkým množstvím akcí a konferencí na aktuální témata z oblasti živočišné výroby. Patří mezi ně mezinárodní trh s živými plemeny skotu TopTierTreff"; Akce Barn Robot Event, která představuje automatické přihrnování krmiva pro skot; pohled na chov drůbeže se bude dít při akci "Umělá inteligence v drůbežárně"; a na chov prasat "Žádné kastrování"; informace budou podány o se dozvíte o přímém prodeji v zemědělských podnicích a o porážkách na farmách. V programu konference International Cattle & Pig Event, International Poultry Conference, Poultry Event a Animal Health Event navštívíte mix mezinárodních přednášek, kulatých stolů, předávání cen a networkingových aktivit.

Rozšířený technický program

Kromě restrukturalizovaného technického programu s Expert Stages, kde odborníci diskutují o aktuálních tématech a strategiích z oblasti drůbeže, masného skotu, prasat, koní, decentralizované energetiky a nových zemědělských a potravinářských systémů, DLG dále rozšířila svůj výstavní a technický program o oblast start-upů. Akce zemědělsko-potravinářských start-upů představuje nejen inovativní průmyslová řešení, ale funguje také jako prostor pro vytváření možností pro podniky a investory. Týmy softwarových inženýrů DLG.Prototype.Club prezentují prototypy technických novinek.

Název nové akce „Supplier Industry - powered by Systems & Components“ je zaměřena na inženýry a manažery nákupu, jakož i pro dojicí systémy, přepravní vozy, lisy a míchací a dávkovací stroje.

Inovativní výstava Inhouse Farming – Feed & Food Show je úzce propojena se zemědělskou praxí, nabízí odborné informace o inovacích a podnikání od krmiv až po potraviny.

Ideální doplněk: EnergyDecentral

Výstava EnergyDecentral se koná v Hannoveru souběžně s veletrhem EuroTier již po několikáté Etablovala se jako přední platforma pro decentralizované zásobování energií a udržitelné výroby energie a chytrou energii.*

DLG-Mediaservice

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down