Vystavovatelé a chovatelé hospodářských zvířat si mohou prohlédnout EuroTier 2024 na veletrhu IPPE v Atlantě

(DLG) Na stánku EuroTier na veletrhu IPPE International Production and Processing Expo od 30. ledna do 1. února 2024 jsou zemědělští profesionálové zváni k tomu, aby se dozvěděli více o veletrhu EuroTier 2024 a hlavních tématech předního světového veletrhu pro profesionály v živočišné výrobě v oblasti drůbežářské techniky a zemědělských vstupů. Dne 31. ledna v 16 hodin zve DLG vystavovatele, partnery a návštěvníky na setkání na stánku EuroTier.

Veletrh EuroTier, který se koná od 12. do 15. listopadu 2024 v německém Hannoveru, bude opět ústředním místem setkání zemědělců, dodavatelů, prodejců a dalších zemědělských odborníků. EuroTier, který pořádá DLG (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft – Německá zemědělská společnost), je přední světovou výstavou pro živočišnou výrobu a chov hospodářských zvířat. EuroTier jako takový nabízí nejkomplexnější a nejrozmanitější veletržní program na světě. Inovační platforma pro globální živočišnou výrobu představuje kompletní přehled inovací, řešení a zavedených standardů pro chov skotu, prasat a drůbeže.

 Doprovodný program

Výstavní a technický program doplňují témata týkající se specializovaných oborů, jako jsou ovce a kozy, ustájení koní, akvakultura, alternativní bílkoviny a přímý farmářský prodej. Témata a trendy, jako jsou alternativní stabilní systémy využití, ochrana klimatu a životního prostředí, digitalizace, zpracování, zušlechťování a marketing či prodej, nabízejí informace a poskytují inspiraci odborné veřejnosti i ostatním návštěvníkům. Hlavní cílovou skupinou návštěvníků jsou profesionální zemědělci a obchodníci. EnergyDecentral, mezinárodní veletrh decentralizované výroby energie a zemědělské energie, a Inhouse Farming – Feed & Food Show, nová platforma DLG pro zemědělské a potravinářské systémy budoucnosti, se budou konat v Hannoveru v listopadu 2024 souběžně s veletrhem EuroTier.

 Světová výstava drůbeže – součást EuroTier 2024

Světová výstava drůbeže, platforma pro mezinárodní drůbežářský průmysl, World Poultry Show, nabídne v rámci EuroTier 2024 širokou škálu příležitostí k navazování kontaktů a profesní výměně s několika konferencemi, akcemi a mezinárodním technickým programem. Hlavními tématy budou CO2 stopy při zpracování drůbeže a welfare zvířat. Výstava Spotlight „Umělá inteligence v drůbežárně“ představí řešení pro drůbežárnu zítřka soustředěná do jedné speciální oblasti. Odborná etapa „Drůbež“ poskytne každodenní informace o aktuálním vývoji a inovacích v oblasti chovu drůbeže, zdraví zvířat, krmiv, managementu a marketingu. Mezinárodní konference o drůbeži a Mezinárodní drůbežářská konference představují směs mezinárodních přednášek a kulatých stolů. Následné setkání vyzve účastníky, aby si vyměnili nápady napříč hranicemi.

Hlavní téma: Inovujeme chov zvířat

Sociální a politické požadavky, náročné tržní prostředí, rostoucí standardy životního prostředí a touha po lepších životních podmínkách zvířat kladou nové požadavky na živočišné výroby po celém světě. Moderní technologie pro chov hospodářských zvířat se svou vysokou inovační kapacitou poskytuje důležité odpovědi a podněty. Její inovace jsou nejen řešením problémů dnešních výzev, ale také hnací silou udržitelné a přesto růstově orientované ekonomiky. V rámci hlavního tématu „Inovujeme živočišnou výrobu“ budou vystavovatelé na veletrhu EuroTier 2024 různými způsoby demonstrovat, jaké nové, inovativní přístupy a strategie lze využít ke zlepšení efektivity, udržitelnosti a etických standardů živočišné výroby.

Praktická témata v technickém programu

Kromě toho, co mohou vystavovatelé nabídnout, bude EuroTier do hloubky zkoumat širokou škálu praktických témat:

DLG.Prototype.Club: Týmy podnikavých softwarových inženýrů budou řešit technické výzvy zadané vystavovateli a prezentovat prototypy.

Zemědělsko-potravinářské start-upy: Výstavní a networkingová oblast pro začínající zemědělské podniky v zemědělství.

Událost Barn Robot: Autonomní, adaptivní zemědělské systémy jsou pro praktické zemědělství stále důležitější. Robot ve stodole se věnuje tématu automatického tlačení krmiva ve stájích pro skot.

TopTierTreff – Mezinárodní trh špičkové genetiky, své plemenné produkty a organizace z oblasti chovu mléčného a masného skotu prezentují své chovné společnosti.

EnergyDecentral: Jako odborný veletrh se EnergyDecentral etabloval jako důležitá platforma pro decentralizované zásobování energií: Zdroje – Výroba energie – Inteligentní energie

Inhouse Farming: Feed & Food: Sekce se zaměřuje na samostatné systémy produkce potravin, jako je vertikální zemědělství.

Dodavatelé systémů a komponentů pro výrobce zemědělské techniky představí komponenty, včetně motorů, hnacích ústrojí a náhradních dílů.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down