Univerzita ve Wageningenu bude hostit mezinárodní kongres

V nizozemském Utrechtu bude během veletrhu VICTAM International 2022 probíhat kongres informačních technologií (IFTC 2022), a to na přelomu května a června.

Druhý mezinárodní kongres informačních technologií (IFTC 2022) pořádaný Wageningen University a nadaci VICTAM se bude konat od 31. května do 1. června 2022 během mezinárodního VICTAM 2022 v nizozemském Utrechtu.

Po úspěšném prvním ročníku, které svedlo dohromady 120 výzkumných pracovníků z 26 různých zemí všech kontinentů v německém Kolíně nad Rýnem, se druhý ročník opět zaměří na setkání výzkumných pracovníků z univerzit, výzkumných institucí a průmyslu, aby diskutovali o nejnovějším vývoji v oblasti krmných technologií. Během prvního dne minulého ročníku IFTC byly hlavními tématy hodnocení surovin, současný vývoj procesů a nejnovější krmné technologie s ohledem na výrobu krmiv. Byl uspořádán speciální workshop, který projednával současné i budoucí otázky v oblasti technologie výroby krmiv. Příspěvky a výsledky workshopu byly nedávno publikovány jako zvláštní číslo časopisu Animal Feed Science & Technology. Úspěšný formát prvního ročníku IFTC zaručí vysoce kvalitní prezentace světově uznávaných odborníků, otevřené diskuse a zveřejnění nejnovějšího vědeckého výzkumu a praktického využití v oblasti krmných technologií také během druhého ročníku kongresu IFT v Utrechtu.

Zapamatujte si datum konference (31. května/1. června 2022). Témata konference a jména řečníků budou brzy zveřejněna.*

Další oznámení o organizaci pro odesílání dotazů a zajištění účasti přijdou do srpna/září 2021.

Adresa:

Victam International BV

Maliebaan 24-26

Utrecht, Utrecht 3581 CP

Netherlands

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down